جهت دستیابی به آخرین اطلاعات و اخبار، عضو کانال تلگرامی شرکت ایران ذوب شوید (telegram.me/iranzob)

برگزاری مراسم بزرگداشت روز کارگر 98

مراسم بزرگداشت روز کارگر در روز چهارشنبه 11 اردیبهشت ماه در شرکت ایران ذوب با حضور جمعی از مدیران و کارکنان شرکت در کارخانه ایران ذوب برگزار گردید. در ابتدای این مراسم مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی و دیگر مدیران ارشد شرکت با حضور در تمامی واحدهای تولیدی و ستادی با اهدای گل و شیرینی به کارگران پرتلاش و زحمت کش شرکت تبریک و خداقوت گفتند. در ادامه نیز همکاران گرامی در نمازخانه شرکت ایران ذوب جهت برگزاری جشن گرامیداشت روز کارگر و اهدای پاداش پیشنهادات حضور یافتند. در این مراسم مدیر محترم منابع انسانی، جناب آقای رفیعی و مدیر محترم کارخانه، جناب آقای مهندس مشهدی، طی سخنانی در خصوص روزکارگر و اهمیت مقام کارگر ، از کارکنان شرکت ایران ذوب تقدیر و تشکر نمودند. در ادامه نیز ضمن پخش کلیپ و نیز قرعه کشی تعدادی جایزه نقدی به همکاران ، به 57 نفر از پیشنهاد دهندگانی که پروژه های آنان اجرایی شده بود، پاداش نقدی اهدا گردید.


حضور شرکت ایران ذوب در نمایشگاه ایران متافو

شرکت ایران ذوب طی چهار روز برگزاری نمایشگاه بزرگ ایران متافو تهران، که یکی از بزرگترین نمایشگاههای کشور در زمینه متالورژی می باشد، با حضور مدیران ارشد خود به بحث و تبادل نظر با مشتریان، بازدید کنندگان و تامین کنندگان پرداخت و دستاوردهای بسیار خوبی را دراین نمایشگاه کسب نمود.در این نمایشگاه ، شرکت ایران ذوب درغرفه ای مشترک با مجتمع فولاد مبارکه اصفهان و هلدینگ سرمایه گذاری توکا فولاد، حضور پررنگی داشت و قطعات و محصولات جدید خود را به نمایش گذارد.این نمایشگاه روز 14 آذر ماه به کار خود پایان داد.


دیدار مدیران ارشد شرکت ایران ذوب با شهردار محترم و اعضای شورای شهر ایمانشهر

مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی به همراه تعدادی از مدیران ارشد شرکت در روز چهارشنبه مورخ 96/9/1 در نشستی با شهردار محترم ایمانشهر، جناب آقای الهیاری و اعضای محترم شورای شهر ایمانشهر به بحث و تبادل نظر پرداختند. ایشان در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای شرکت ایران ذوب ، بویژه اقدامات مثبت صورت گرفته در راستای حفظ محیط زیست، برلزوم تعامل همه جانبه و همکاری های فیمابین ، تاکید نمودند.
همچنین در این دیدار شهردار و اعضای محترم شورای شهر ایمانشهر ضمن تقدیر و تجلیل از فعالیتهای محیط زیستی شرکت ایران ذوب، اشتغالزایی برای ساکنین ارجمند این شهر و برند بودن شرکت ایران ذوب در منطقه صنعتی اشترجان را از مهمترین دستاوردهای شرکت دانستند.

 

کسب عنوان شرکت برتر در زمینه حمایت از حقوق مصرف کنندگان

شرکت ایران ذوب موفق به دریافت لوح تقدیر حمایت از حقوق مصرف کنندگان توسط وزارت صنعت معدن و تجارت کشور گردید. این لوح طی مراسمی با حضور معاون محترم وزیر و رئیس سازمان حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان کشور، جناب آقای دکتر نوابی و همچنین رئیس محترم سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان ، جناب آقای مهندس احمدیه در روز 14 آبانماه در اتاق بازرگانی اصفهان تقدیم مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی گردید. در این مراسم، از شرکت های معظم فولاد مبارکه اصفهان و شرکت توکارنگ فولاد سپاهان نیز با اهدای لوح و تندیس، تجلیل به عمل آمد.
همچنین شایان ذکر است که مسئولان محترم پس از اتمام همایش ، از کارخانه ایران ذوب بازدید بعمل آورده و دستاوردها و توانمندی های شرکت ایران ذوب را شایسته ی تقدیر دانسته و طی سخنانی، از مدیریت و کارکنان شرکت، تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

 


ششمین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در صنایع معدنی

ششمین همایش و نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری در صنایع معدنی با حضور پررنگ شرکت های فعال در این زمینه، در تاریخ 96/7/20 به کار خود پایان داد. این نمایشگاه، با حضور مشترک شرکت فولاد مبارکه اصفهان، هلدینگ گروه توکا فولاد و شرکت ایران ذوب و تعداد زیادی از شرکتهای داخلی و خارجی، از 18 مهر ماه سال جاری در مصلی امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.
در همین راستا نیز مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی و جمعی از مدیران محترم شرکت، در این نمایشگاه حضور یافته و به برگزاری نشست های متعدد با بازدیدکنندگان و مشتریان محترم  پرداخته و از دیگر شرکت های حاضر در نمایشگاه بازدید نمودند. همچنین جناب آقای دکتر قبادی، معاون محترم وزیر صنعت، از غرفه ی شرکت ایران ذوب دیدار نمودند. در پایان نیز از حضور شرکت ایران ذوب در این همایش بین المللی، با اهدای لوح سپاس، تقدیر بعمل آمد.
 

برگزاری چهارمین نمایشگاه صنعت سیمان اصفهان

چهارمین نمایشگاه صنعت سیمان که از روز چهارشنبه 96/6/8 با حضور تعداد زیادی از شرکت های بزرگ داخلی و خارجی و با حضور مشترک و پررنگ شرکت فولاد مبارکه اصفهان، هلدینگ توکا فولاد و شرکت ایران ذوب در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار شده بود، روز شنبه 96/6/11 به کار خود پایان داد. در این نمایشگاه مذاکرات و نشست های موثر و سازنده ای با مشتریان و بازدید کنندگان از غرفه ی شرکت توسط مدیرعامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس قریشی و دیگر مدیران ارجمند، صورت پذیرفت. در پایان نیز لوح سپاس و تندیس حضور در این نمایشگاه توسط مسئولان برگزاری نمایشگاه به مدیریت محترم شرکت اهدا گردید.

انتخاب روابط عمومی شرکت ایران ذوب به عنوان روابط عمومی برتر هلدینگ توکا فولاد

واحد روابط عمومی شرکت ایران ذوب ، طی مراسمی که روز چهارشنبه 27 اردیبهشت ماه سال جاری در ستاد هلدینگ توکا فولاد به مناسبت روز جهانی روابط عمومی برگزار گردید، موفق به کسب عنوان روابط عمومی برتر در بین شرکتهای هلدینگ شد. این مراسم به میزبانی مدیر محترم روابط عمومی گروه توکا فولاد ، جناب آقای مهندس خطیبی و با حضور مدیران محترم عامل، مدیران ارشد هلدینگ و مدیران روابط عمومی شرکت های گروه  برگزار گردید. در پایان این مراسم مدیرعامل محترم شرکت ایران ذوب لوح سپاس و تندیس روابط عمومی برترسال 95  را دریافت نمود.
 

کسب عنوان برتر تولید ملی کشور توسط شرکت ایران ذوب

اهداء تندیس " تولید ملی افتخارملی " به شرکت ایران ذوب

شرکت ایران ذوب در چهاردهمین جشنواره تولید ملی ، افتخار ملی موفق به کسب عنوان برتر کشوری در گروه شرکت های تولیدی صنایع فلزی گردید و تندیس و لوح تقدیر دریافت نمود.

چهاردهمین جشنواره تولید ملی ، افتخار ملی با هدف تقدیر از مدیران واحدهای برتر صنعتی از سوی خانه صنعت و معدن در مرکز همایش های بین المللی صداو سیما برگزار شد . در این مراسم، محمدرضا نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت، غلامحسین شافعی، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و سید کامل تقوی نژاد معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی و سید عبدالوهاب سهل آبادی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و امیری اصفهانی قائم مقام معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه سخنران اصلی بودند که با حضور تولیدکنندگان، صنعتگران و فعالان اقتصادی برتر سراسر کشور و به میزبانی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران در مرکز همایشهای صداوسیما برگزار گردید.

مهندس قریشی مدیرعامل شرکت ایران ذوب که به دعوت خانه صنعت و معدن و تجارت ایران در این مراسم حضور داشت لوح تقدیر و تندیس طلایی تولید کننده برتر صنایع فلزی کشور را در حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت و معدن و تجارت دریافت نمود.
گفتنی است تندیس طلایی تولید ملی پس از بررسی های صورت گرفته توسط خانه صنعت و معدن و تجارت ایران از تمامی بخش های شرکت ایران ذوب در سال جاری به این شرکت تعلق گرفته است.